Naša spoločnosť Bontour Hungary Kft. má sídlo v Budapešti v Maďarsku. Na trhu pôsobíme od roku 2015 a do dnešného dňa sme obslúžili viac ako 10 000 zákazníkov. V roku 2021 sme rozšírili naše aktivity aj na slovenský trh a otvorili náš webshop vashome.sk. 

 

Prevažnú časť produktov máme na sklade, aby sme boli rýchli v dodávkach a Vaše rozhodnutie nakúpiť u nás bolo uspokojené čo najrýchlejšie. 

 

 

 

Predávame najmä nábytok, ale v našej ponuke sa nachádzajú aj športové potreby, doplnky pre domácich miláčikov a kozmetické kufríky.

Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás dôležitá, preto sa snažíme pomôcť kvalitnými výrobkami a rozumnými cenami spríjemniť Váš domov pohodlným, praktickým a štýlovým nábytkom a doplnkami.

Naši zákazníci môžu využívať vysokú prioritu a plnú záruku našich produktov. Náš malý tím pracuje deň čo deň v záujme poskytnutia čo najrýchlejších a najlepších služieb.

Vďaka našim skúsenostiam, nadšeniu a hlavne Vám našim zákazníkom sa nám darí neustále rozvíjať a rozširovať našu ponuku.

Budeme aj naďalej sledovať nové trendy, aby sme Vám mohli poskytnúť to najlepšie v najvyššej kvalite.

Veríme, že budete s našimi produktmi dlhodobo spokojní a budete sa na našu stránku radi vracať.