Tipy na vianočné darčeky pre mužov

Tipy na vianočné darčeky pre mužov

S blížiacimi sa Vianocami sa nápady na vianočné darčeky pre mužov môžu hodiť každému, najmä ak my sami nevieme, čím prekvapiť partnera alebo otca či starého otca. Darčeky pre mužov nikdy nepatrili medzi najjednoduchšie nákupy. Kúpiť darček pre muža nie je veľmi jednoduché, no my vám dávame niekoľko tipov, ktoré vám možno pomôžu aj na poslednú chvíľu prekvapiť svojich blízkych užitočným darčekom.

 

Medzi naše tipy na nápady na vianočné darčeky patria Boxy na hodinky

Snáď neexistuje muž, ktorý by nemal rád pekné hodinky, no s ich skladovaním je často problém. Boxy na hodinky majú priehľadné veko, takže hodinky umiestnené vo vnútri sú dobre viditeľné. V širokej ponuke produktov si môžete vybrať z boxov vhodných na skladovanie 10-12 alebo aj 20 hodín. Ak vieme, že obdarovaný zbiera hodinky, nemôžeme mu vybrať lepší darček.

 

Uzamykateľný box na hodinky so skleneným vekom pre 10 ks hodiniek, 25 x 20 x 7,5 cm

 

Pohodlné kancelárske stoličky môžu byť praktickým darčekom

Manažérske kancelárske stoličky môžu priniesť radosť tým mužom, ktorí trávia veľa času v práci a musia sa hodiny hrbiť nad pracovným stolom. S pohodlnou stoličkou a niekoľkými doplnkami premeníte kanceláriu na domov. Ergonomické stoličky z kože alebo umelej kože sú vyrobené z kvalitných materiálov, takže majú dlhú životnosť. V mnohých prípadoch je možné upraviť sedaciu plochu a operadlo, takže tieto možnosti sedenia je možné úplne prispôsobiť. Ďalšími výhodami stoličiek z odolných a ľahko čistiteľných materiálov je, že vytvárajú elegantný vzhľad.

 

SONGMICS Kancelárska stolička koženková, ergonomická, výškovo nastaviteľná

 

Ktorý muž by nebol rád, keby mal všetko v garáži po ruke?

Kovové regály s vysokou nosnosťou podporujú organizáciu, takže každý muž bude presne vedieť, kde má daný nástroj alebo súčiastku hľadať. Viacúrovňové úložné jednotky sú dostupné v rôznych veľkostiach, takže vieme presne zmerať, ktorý regál sa bude hodiť do garáže alebo dielne. Tieto úložné jednotky sa dajú veľmi jednoducho a rýchlo zložiť, vďaka čomu ich môžeme novému majiteľovi odovzdať aj v zmontovanom stave, takže sa on už bude musieť starať len o jeho zariadenie.

 

5-úrovňový úložný regál s nastaviteľnými policami, čierny

 

Sada činiek môže byť prekvapením pre milovníkov športu

Sada činiek môže urobiť radosť všetkým mužom, ktorí športujú niekoľkokrát do týždňa alebo ktorých život sa točí okolo športu. Súpravu činiek je možné dokonca zakúpiť spolu so špeciálnym stojanom, čím zabijeme dve muchy jednou ranou, keďže obdarovaného ušetríme od poriadnej záťaže. Na to, aby sa venoval starostlivosti o svoje telo, sa musí sústrediť len niekoľkokrát do týždňa, keďže na stojany sa dajú umiestniť závažia rôznej veľkosti, takže vieme zabezpečiť umiestnenie aj celej zostavy.

 

Sada činiek s prídavným hriadelom, 30 kg, čierna

 

Dedkov môžeme prekvapiť hojdacími kreslami

Okrem toho, že sú hojdacie kreslá pohodlné, majú aj zdravotné benefity. Pre tieto stoličky by sme mali nájsť miesto v každej domácnosti alebo na verande. Najčastejšie kupujeme hojdacie kreslá pre starších ľudí alebo malé deti. Starších ľudí upokojuje upokojujúci a rytmický pohyb kresla, pretože pri pohybe sa uvoľňujú endorfíny. Húpanie zlepšuje náladu a znižuje stres. Stoličky pripomínajúce staré časy si dokonca všimla aj medicína, takže tieto pohodlné zariadenia už na letiskách možno nájsť na zmiernenie symptómov úzkosti cestujúcich.

 

SONGMICS Hojdacie kreslo brezové, relaxačné kreslo, 5 stupňová nastaviteľná opierka nôh, tmavošedé

 

Hľadáte vianočný darček pre svojich rodinných príslušníkov alebo priateľov?

Získajte nápady z našich článkov s tipmi na vianočné darčeky!

https://www.vashome.sk/blogs/news/tipy-na-vianocne-darceky-pre-zeny

https://www.vashome.sk/blogs/news/tipy-na-vianocne-darceky-pre-deti

 

PODOBNÉ ČLÁNKY